Jaký vybrat ojetý automobil v cenové relaci od 50 do 70 tisíc korun? Model vozu od roku 2002 a více.

Prosím o Vaše názory jaké vozy vybrat za tuto cenu.Popřípadě v jakém autobazaru nebo internetovém portálu.

Nejlepší odpověď
anonym

spíš se podívejte jaké máte požadavky na auto,jestli potřebujete větší rodinné,nebo spíš sportáček,kolik by mělo mít spotřebu,a důležité je jak má být bezpečné

Další odpovědi
Miroslavst

www.aukro.cz
tam zadáš potřebné údaje a vyjede ti nabídka.

kiske

Za ty peníze je lepší koupit motorku, za 50 tis. Kč už koupíš jenom šrot do kterýho budeš strkat peníze, pokud náhodou nebudeš mít kliku

Karel Brož

My jsme s kamarádem automechanikem vybírali docela dlouhou dobu auto ve stejné cenové relaci, se kterým by mohla manželka vozit děti do školy a na kroužky a nakonec se přece jen jedno našlo 🙂 Je to konkrétně Fiat Bravo, ročník 2009, který se nám podařilo sehnat přes server https://autoba­zar.biginzerce­.cz/ za krásných 49 tisíc Kč a v naprosto perfektním stavu, takže za mě je to jednoznačné doporučení 😉