Levande

Jaké/které vybrat auto?

Potrebuji vybrat auto,ktere bude v prijatelne cene (cca do peti let stáří) a bude mit dostatecne velky kufr na tri psy. Dobrý vykon a bude vhodné pro zacatecnika. A aby i pripadny servis a nahradni dily nezruinovali muj rozpocet. Dekuji za tipy

Nejlepší odpověď
Kepler

V podstatě to ani nemusí být velký vůz, prostorné a praktické jsou kombíky. Raději benzíňák nebo na LPG. Nejprostornější v nižší střední třídě jsou oktávky.

Další odpovědi
Drap

Jakákoli Škodovka v provedení kombi.

Klaproth

Do kufru auta bych v životě psa nezavřel. Nebyl by lepší nějaký kombík? Podívej se třeba na nabídku Škodovek Octavií.

Arne1

Když půjdeš na www.tipcars.com (nebo tipcar.cz), zadej parametry (tj karoserie kombi/VAN/SUV/MPV, stáří, cenu) a vujede ti pár aut. Podíváš se na fotky a nějaké malé kambiky asi vyřadíš. Vyjde ti asi tohle:
Dacia Logan
Fiat Panda
Renault Modus
Chevrolet Spark
a možná ještě něco dalšího

dubraro

Arne1:
Do zavazadlového prostoru Chevroletu Spark se vejde tak jeden yorkšír…

tatanka

Citroen Berlingo Multispace.

cochee

Klaproth: ale o zavírání psů v kufru přece nepadlo ani slovo, řekl bych, že tazatel chce psy v kufru PŘEVÁŽET, nikoliv je tam ZAVÍRAT. S ohledem na to, že psi obvykle smrdí a jsou špinaví, bych tomu dal i já přednost před převozem psů na zadních sedadlech, kdybych byl nucen psy transportovat; nehledě k tomu, že stát se může cokoliv a pes/psi neoddělen/-i fyzicky od řidiče mohou svým chováním způsobit i dopravní nehodu, případně při jím/jimi nezaviněné nehodě může/mohou řidiče příp. i spolujezdce poranit nárazem.