JohankaDl

Jaký vybrat materiál kabelky?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni zřejmě vhodnější materiál na kabelku než kůže. Žádné její napodobeniny se jí nerovnají. Záleží však jen na tobě a tvých finančních možnostech.

Další odpovědi
LubosHa

Stačí trochu hledat a najít si nějaký obsáhlejší článek, je toho spousta a nikdo ti tady asi kvalifikovaněji neporadí. Zkus se mrknout sem http://www.no­vakabelka.cz/dru­hy-a-povrchove-upravy-kuze-kabelek/ , tam jde především o kůži, což je asi nejideálnější z hlediska „trvanlivosti“,…

anonym

Pokud chceš materiál trvanlivý, vol kůži – hovězí, krokodýlí,hadí…
😉
Pokud chceš ohromit, vol Versace (apod.).

anonym

Už dávno nenosím kožené věci, imitace je taky nositelná, navíc moda se mění, je nesmysl si myslet, že to, co si letos koupím, budu nosit jako velkou hitovku ještě za tři roky, to asi ne, to si nemůžu dovolit, opravdu pěkná, kvalitní kožená kabelka stojí 1 500,. a výš a navíc, kůže je moc těžká, když zaprší, máš tam fleky, pokud zapomeneš na impregnaci, která taky není zdarma, takže já jen koženku, nebo textil.

veselator1

Tuto otázku jsem teď taky řešil. Chtěl jsem jako dárek manželce koupit nějakou novou kabelku, protože ta její je roztrhaná a přemýšlel jsem nad tím jaký zvolit materiál. Nakonec jsem vybral jednu koženou tady odtud https://www.ka­belka.cz/produk­ty/kabelky-a-tasky/crossbody-kabelky/ Velikostně i stylem je podobná té, co měla předtím, takže jsem věděl, že líbit se jí bude.

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.