tenHradečák

Jaký VOD používáte/plánujete používat a proč zrovna ten?

Podle jakých kritérií se rozhodujete pro předplacení konkrétního VOD?

Odpovědi
dust8

Doporučím HBO Go a Netflix. S ostatními zatím nemám zkušenost. Obě mají svoje pro a proti a hlavně možnost bezplatně vyzkoušet po zkušební období a pak případně nechat běžet a začít to platit nebo bez problému zrušit.

Justin1

Bylo by dobré aspoň v detailu otázky tu zkratku rozepsat, aby otázka byla srozumitelná. Já jsem ji nepochopil. Když vidím „VOD“, vybaví se mi jenom „výrobně obchodní družstvo“.

tenHradečák

Osobně preferuji Netflix (množství vlastního obsahu, kvalita seriálů a dokumentů, čeština) a AppleTV+ (velký potenciál, dobrá nabídka, hodně podepsaných exkluzivit od filmařských tvůrců jako Scorsese a DiCaprio).

Jako neutrál vnímám Amazon Prime (jejich vlastních pořadů není tolik pro mne zajímavých, aby mi to za to stálo)

Příliš mi nesedne HBO Go (sice kvalitní obsah, ale velice málo nového obsahu) a Disney+ (nabídka jde mimo mé zájmy).

Ostatní mi přijdou nezajímavé.