Kelt

Jaký vliv má e stahování filmů a jiných souborů přes ulozto.cz na počítač?

Stahuji si seriály, filmy a vše možné, co najdu na ulozto.cz. Nemám účet, tak to stahuji zdarma a pomalu. Pak ty soubory nějak roztřídím. Ale slyšel jsem babské řeči, že takové stahování poškozuje počítač, že se tam může dostat vir a pod. Mohu tomu věřit nebo ne. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak samozřejmě, že ten obsah může být zavirovaný. Pokud to tedy Uloz.to neskenuje na viry, což moc nepředpokládám. Pak si to samozřejmě musíš oskenovat sám kvalitním antivirem. A samozřejmě taky záleží, co stahuješ. Filmy apod. samozřejmě skenovat není potřeba.

Další odpovědi
elkon

Pokud máš zabezpečený PC, měl by zavirovaný soubor při stahování být automaticky zablokován.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.