kaja..

Jaký typ procesoru je lepší, Intel Pentium, nebo AMD A8?

Odpovědi
MobilManiak

Intel, mám ho už na 3.počítači a pořád je skvělý. AMD se rádi kazí.

xxx3

to je podobné jako otázka, zda je lepší Peugeot nebo Fiat. Dost záleží na konkrétním modelu. Intel používá značku Pentium už víc než 20 let, ale i když budu předpokládat, že nemyslíš nic staršího než pár let, tak je tam značný výběr a také rozdíly.

Lukec

Amd určitě bude mít vsobě lepší integrovanou grafiku, pentium myslím, že snad asi žádnou nemá. Co se výkonu týče bude to půl na půl. Jestli se jedná o notebook, tak určitě doporučuju Intel, jinak bych volil asi amd i s finančního hlediska.

cochee

A, prosímtě, V ČEM lepší? Výkonově jsou nejsilnější A8 výkonnější než nejvýkonnější Pentia a nejslabší Pentia méně výkonné, než nejslabší A8, a to i když tím mám na mysli jen novodobá Pentia, vyráběná 45 nanometrovou a lepší technologií – nemluvě o starých pentiích D, 4, III a starších. Pro zajímavost, existuje více než 200 modelů CPU Intel, označovaných Pentium, včetně mobilních verzí a více než 40 modelů CPU AMD s označením A8. Jaká kritéria chceš porovnávat?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.