Littl3

Jaký procesor ?

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem procesoru do cca 2,5K aby mi pasoval do základní desky ASUSTeK Computer INC model M2N68-AM Plus. Starý procesor je AMD Athlon 64 X2 4200+ socket AM2 (940) bohužel asi 10let starý. potřeboval bych procesor co zvládá aspoň na nejmnenší detaily TF2 nebo CS:GO :)

Odpovědi
arygnoc

ASUS M2N68-AM PLUS je doska s postavená na čipovej sade NVIDIA Geforce 7025 / nForce 630A a určená pre procesory AMD s päticou AM2 +. Socket AM2 + je navrhnutý pre procesory AMD Phenom / AMD Phenom FX / Phenom / Athlon / Sempron.

vhodný procesor si už nájdete, nie?

;-Q