Lumpy

Jaká je lepší základní deska?

MSI 770-C45, AM3 RAID, Heatsink / HT 5200 / 4 x DDR3 / Gigabit LAN / 8ch Audio nebo ASUS M4A77T, DualDDR3–1600, SATA2, RAID, GigabitLAN / 8ch Audio / ATX odpověď opět od někoho kdo se v tom vyzná a díky georgy za radu u toho procesoru :)

Nejlepší odpověď
SinceX

Já preferuji MSI, nebo nějakou, která je poslední vypuštěná na trh, velká pravděpodobnost výměny komponentů na další roky. Ale ta Heatsink není vůbec špatná.

Další odpovědi
PostApMan

ASUS M4A77T je každopádně kvalitnější deska s lepším „chipem“. Jinak jsou na tom ale výkonnostně a co se týče nabídky propodpory AM3 Procesoru a slotů RAM či PCiExpressu úplně stejně.V ceně se ani tak neliší, takže Vám z vlastní špatnými zkušensotmi s levnými deskami od MSi Doporučuji ASUS M4A77T.