karlosmol

Jaký tonic doporučíte koupit k ginu?

Zkoušel jsem „klasiku“ River Tonic Original, ale velké zklamání – pachuť, která doslova „zabíjela“ gin. Naopak velkým překvapením byl skoro 3× levnější K-classic Tonic Water z Kauflandu, tak se zkusím zeptat jestli se dá koupit ještě něco lepšího?

Odpovědi
Kelt

Zkoušej metodou Pokus omyl. Gin asi máš, ten je nejdražší a pak si kup totiky a vyzkoušej si to. Nechci radit, protože mi taky poradili a nebyl jsem spokojený s alkoholovým nápojem. Každý to vidí a chutná jinak.

Schluker

Jedine Kinley. Ale jak pise Kelt, ozkousej si je sam, kazdy ma jinou preferenci..

Andulajede

Já osobně míchám gin (růžový Beefeater) s Schweppes Pink Tonicem a nemůžu si stěžovat. Pachuť absolutně žádná a z drinku jsou cítit příjemné sladké podtóny.