Avatar uživatele
Kubas11

Jaký sport pro 11 leté dítě ?

nenaročné a ani na finance – je to kluk

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym před 4596 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zeptat se jen a jen jeho. Za mnou prisel syn , kdyz mu bylo 5 let , ze by chtel hrat hokej. A to v zivote predtim nestal na bruslich !! Ja sedla druhy den na trolejbus , jela pres celou Plzen se zeptat .. a oni , ze v sobotu muze prijit na zakladnu. 🙂 Hral ho do svych 17 let. Pak i mladsi. Jen uz pak nemeli takove uspechy , silu a rychlost .. tak museli skoncit. Ale dodneska jsou nam rodicum vdecni , ze jim ten sport do zivota hrozne dal. Ted uz hraji jen za ruzne kluby a plus fotbal .. verte synovi. On si vazne uz umi rict. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V 11 létech jde snad začít dělat jakýkoli sport. Volil bych něco z toho co je v rozumném dosahu od bydliště

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
irma69

je mi skoro 12 ale jsem holka a taky poradím
rozhodně se ho musíte zeptat co by chtěl dělat a když odpoví že neví tak mu ukažte nějaké internetové stránky kde ty sporty jsou podrobně popsané co obnáší a tak ale já bych mu doporučila florball, basket nebo plavání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

to už bys měl poznat k čemu nyní směřuje co ho baví- je spousta možností
známá dávala syna na fotbal, hokej , rugby a nakonec jí řekl, že by raděj hrál šachy
taky mu bylo 11 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Fotbal je jistotou, ne každého ale baví. Podle možností – v případě kluziště hokej, v blízkosti plavečáku plavání, u hřiště tenis, basket… – Asi každý sport něco stojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Finančně nenáročné jsou snad jenom šachy,a to ještě kdo ví jestli.....?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Blowe

Zkuste florbal. Skvělej sport a stačí obyč florbalka a nějaký sálovky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Naučit ho plavat, koupit pernamentku do bazénu (cca litr na 20 hodin) a plavky stojí stovku a koupíte je v každé tržnici u našich vietnamských spoluobčanů.

Ještě se tam dítě umyje a vy doma ušetříte za vodu 🙂

  • V bazénu je plavčík tak kdyby něco tak dítě vytáhne
  • Je to bezpečnější než fotbal, protože si nevyrazí zuby míčem, nedostane bodyček jako při hokeji, nedostane míčkem mezi nohy jako při tenise

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simsalabim

Můžu vřele doporučit tenis. Raketu si totiž do začátku nemusíte kupovat, stačí vám tzv. „testovačka“. (Raketa na otestování.) A každý milí trenér vám do začátku něco půjčí. Do míčku se naučíte plesknout do měsíce, pak to nějak zestylujete a je to.
Výhody?

  • Pro hru stačí dva hráči, ne víc jako třeba k fotbalu, florbalu, hokeji, basketu…
  • Nebolí vás záda jako z hokeje nebo florbalu a nenadáváte jako při fotbale :)
  • Český tenis jde pořád nahoru, takže tréninky jsou skoro všude dostupné
  • Nepotřebujete žádné chrániče ani třeba přilbu
  • Tenis může syn hrát i v dospělosti

Pro Michal Kole: tenis hraju asi deset let, ale ještě se mi ani jednou nestalo, že by mě někdo trefil mezi nohy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pavel Horak

Ahoj všichni, našel jsem super stránku o sportu! Všem radím! https://malory­kitecamps.com/.

Vše o extrémních sportech!

Avatar uživatele
Karolína Bíž

Já jsem holka je mi 11 a hraju házenou ale už ji hrát nechci kvůli trenérce rodiče to vědí ale taky nevědí co s tím potřebovala bych poradit co bych mohla začít hrát moje rodiče říkají že prý už je začínat nový sport pozdě že už v téhle letech mám mít sport vybraný co mám teda dělat??

Avatar uživatele
lindicka4478

Pro tak mladé dítě bych určitě vyzkoušela atletiku. Možná jste jako rodiče nebyli atleti – to ale vůbec nevadí. Důležité je, když to bude bavit vaše dítě. Úplně do začátků bych vám doporučila pořídit nějaké to sladké pití s obsahem iontů. My doma máme https://www.pan­lekar.cz/produk­t/nutrend-unisport-pomeranc-1l-216418/ a ta chuť přímo láká jít dělat nějaký sportovní výkon.

před 1130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pavel Horak

Všem radím! https://malory­kitecamps.com/.
Vše o extrémních sportech!

Nový příspěvek