Kubas11

Jaký sport pro 11 leté dítě ?

nenaročné a ani na finance – je to kluk

Nejlepší odpověď
anonym

Zeptat se jen a jen jeho. Za mnou prisel syn , kdyz mu bylo 5 let , ze by chtel hrat hokej. A to v zivote predtim nestal na bruslich !! Ja sedla druhy den na trolejbus , jela pres celou Plzen se zeptat .. a oni , ze v sobotu muze prijit na zakladnu. 🙂 Hral ho do svych 17 let. Pak i mladsi. Jen uz pak nemeli takove uspechy , silu a rychlost .. tak museli skoncit. Ale dodneska jsou nam rodicum vdecni , ze jim ten sport do zivota hrozne dal. Ted uz hraji jen za ruzne kluby a plus fotbal .. verte synovi. On si vazne uz umi rict. -iv-

Další odpovědi
Drap

V 11 létech jde snad začít dělat jakýkoli sport. Volil bych něco z toho co je v rozumném dosahu od bydliště

irma69

je mi skoro 12 ale jsem holka a taky poradím
rozhodně se ho musíte zeptat co by chtěl dělat a když odpoví že neví tak mu ukažte nějaké internetové stránky kde ty sporty jsou podrobně popsané co obnáší a tak ale já bych mu doporučila florball, basket nebo plavání

hanulka11

to už bys měl poznat k čemu nyní směřuje co ho baví- je spousta možností
známá dávala syna na fotbal, hokej , rugby a nakonec jí řekl, že by raděj hrál šachy
taky mu bylo 11 let

Natee

Fotbal je jistotou, ne každého ale baví. Podle možností – v případě kluziště hokej, v blízkosti plavečáku plavání, u hřiště tenis, basket… – Asi každý sport něco stojí.

hanny 2

Finančně nenáročné jsou snad jenom šachy,a to ještě kdo ví jestli.....?

Blowe

Zkuste florbal. Skvělej sport a stačí obyč florbalka a nějaký sálovky…

Michal Kole

Naučit ho plavat, koupit pernamentku do bazénu (cca litr na 20 hodin) a plavky stojí stovku a koupíte je v každé tržnici u našich vietnamských spoluobčanů.

Ještě se tam dítě umyje a vy doma ušetříte za vodu 🙂

  • V bazénu je plavčík tak kdyby něco tak dítě vytáhne
  • Je to bezpečnější než fotbal, protože si nevyrazí zuby míčem, nedostane bodyček jako při hokeji, nedostane míčkem mezi nohy jako při tenise

simsalabim

Můžu vřele doporučit tenis. Raketu si totiž do začátku nemusíte kupovat, stačí vám tzv. „testovačka“. (Raketa na otestování.) A každý milí trenér vám do začátku něco půjčí. Do míčku se naučíte plesknout do měsíce, pak to nějak zestylujete a je to.
Výhody?

  • Pro hru stačí dva hráči, ne víc jako třeba k fotbalu, florbalu, hokeji, basketu…
  • Nebolí vás záda jako z hokeje nebo florbalu a nenadáváte jako při fotbale :)
  • Český tenis jde pořád nahoru, takže tréninky jsou skoro všude dostupné
  • Nepotřebujete žádné chrániče ani třeba přilbu
  • Tenis může syn hrát i v dospělosti

Pro Michal Kole: tenis hraju asi deset let, ale ještě se mi ani jednou nestalo, že by mě někdo trefil mezi nohy.

Pavel Horak

Ahoj všichni, našel jsem super stránku o sportu! Všem radím! https://malory­kitecamps.com/.

Vše o extrémních sportech!

Karolína Bíž

Já jsem holka je mi 11 a hraju házenou ale už ji hrát nechci kvůli trenérce rodiče to vědí ale taky nevědí co s tím potřebovala bych poradit co bych mohla začít hrát moje rodiče říkají že prý už je začínat nový sport pozdě že už v téhle letech mám mít sport vybraný co mám teda dělat??

lindicka4478

Pro tak mladé dítě bych určitě vyzkoušela atletiku. Možná jste jako rodiče nebyli atleti – to ale vůbec nevadí. Důležité je, když to bude bavit vaše dítě. Úplně do začátků bych vám doporučila pořídit nějaké to sladké pití s obsahem iontů. My doma máme https://www.pan­lekar.cz/produk­t/nutrend-unisport-pomeranc-1l-216418/ a ta chuť přímo láká jít dělat nějaký sportovní výkon.

Pavel Horak

Všem radím! https://malory­kitecamps.com/.
Vše o extrémních sportech!