tamarca

Jaký sport doporučíte?

Čaute lidi je tu nový rok a s ním ty předsevzetí že? Takže jednon
z mých je, že se konečně začnu hýbat, ale jaký sport si vybrat nevím? Ani tak nepotřebuju posilovat, jako spíš rozhýbat svaly, být pružnější a ohebnější.Co doporučíte?

Odpovědi
Michal Kole

PLAVAT se NAUČ !

Proč plavat neumíš ?

ven.cik

Začni běhat, zpevní se ti celé tělo…;) A někdy zajít do fitka taky není špatný, i když ted po novým roce tam bývá narváno, ale ne na dlouho…:D

david22

Na to být ohebnější a pružnější doporučuji plavání. Bez ohledu na Michalův styl otázek :D

KlárkaT

Plavání, karate, tenis nebo badminton

Vendys2

Jezdectví – zapojíš svaly, o kterých jsi ani nevěděla, je to zábava. Posiluješ, jsi ohebnější i pružnější. :)

kamila44444

K tomu tě vlastně dovede snad každý sport, u kterého se hýbeš. Mně osobně vyhovuje plavání, jezdectví, atletika :))

panxnotdead

Freeride! :D

bobasika

Doporučila bych ti bikram jogu a to plavání taky zapojit

tamarca

bobasika: co to je ta bikram joga???

tamarca

to michal :joplavat umím :)