Janulko

Jaký zvolit kroužek?

Chodím 4 roky na Sportovní Plavání, a možná budu muset kvůli více věcem přestat.
Hledám nějaký jiný kroužek, nejlepší by byl asi sport. Mrzí mě, že mi je 11 let, takže na nějaké věci jsem moc stará, jako např. gymnastika, aguabely-ty v Kladně začínají mladší, a do Prahy(kde začínají v 10–11 letech), tam jezdit nemůžeme. Nevím jaký si vybrat kroužek.
Děkuji za odpověďi

Nejlepší odpověď
gecco

Docela by mne zajímalo, proč „budeš muset přestat“ – plavání je relativně ´zdravý´ sport i při ´závodní´ úrovni…
😉
Jaký jiný sport? – těžko říct, nikdo z nás (tady) tě nezná…
Zkus se domluvit s trenérem/kou plavání, ve kterém jiném sportu bys mohla své vlohy uplatnit. Takto ´z placu´ mne napadá cyklistika – je podobně zdraví ´neškodná´ (pokud se jedná třeba o klouby), uplatníš u ní velkou vitální kapacitu plic a pokud budeš mít rozumné odění, můžeš trénovat celoročně…
Var. B – v Kladně je ´slušný´ potapěčský oddíl (dokonce umí speleo!!) – plavat umíš – co takhle potápění?
😉