CobblíkCZ

Jaký si zvolit sport?

Zdravím, je mi 11,5, vážím 54 kg a měřím 161 cm.. Jaký sport si mám zvolit? Jsem z Opavy, naprosto NENÁVIDÍM basketbal, tenis a fotbal.. Kluci ve škole říkají, že mám hrát hokej, jelikož mám na to i podle mně dobrou výšku i docela velkou váhu, ale rodiče jsou proti.. Něco na způsob hokeje, prosím :)

Odpovědi
Nechápavé

Florbal

štamgast

Florbal? Hokejbal? In-line hokej?

pepe88

MMA!

Luxx

a volejbal by tě nebavil?

Šidlo

floorbal je určite lacnejší, neviem či aj bezpečnejší…zlomené kosti, otrasy mozgu vybité zuby vám ku šťastiu nepridajú…myslite nato, že v dospelosti sa vám kždá rana vypomstí

normálne sa porozprávajte s rodičmi, nech navrhnú nejaký, podľa nich finančne dostupný a bezpečný šport .......bez ohľadu na to, či vaši zarábajú veľa či málo, je blbosť vrážať do rekreačného/dru­holigového športu veľké peniaze…

Lamalam

Šachy. Jsou bezpečné a finančně nenáročné.

bolak

Zkus jich víc, a pak vyber ten kterej ti pude nejlíp.