Georgo2010

Jaký software mám použít na organizování fotografií a obrázků?

Nejlépe mi vyhovala Picasa od Google tříděním podle známých obličejů i alb, ale vadila mi nemožnost fyzicky smazat fotografii.
Doplňuji:
Ocenil bych i funkci základní úpravy a automatické vyhledávání duplicitních snímků.

Nejlepší odpověď
tom004

Picasa používám také,a nerozumím tomu „fyzickému mazání“.Smažu si co potřebuji.

Další odpovědi
edd

Také nerozumím tazateli…V Picassu má 2 možnosti:1. odstranit z alba,2.Najít na disku a pak "odstranit " z disku.A máš fotku pryč.

kablik

georgu taky bych se rád poučil, co míníš tím mazáním z paměti, smazat z paměti počítače lze přece každou uloženou fotku,snad obtížnější je někdy ji vymazat ze své paměti…