dgfdgf

Jaký si mam koupit doutníky?

Už mi docházej a chtěl bych si koupit nějaký dost dobrý. Kouřim je maximálně párkrát, většinou dvakrát tejdně, tak můžou bejt drahý ale samozřejmě ne nějaký sběratelský za 20 000. Víc než 500 za 1 doutník většnou nedám. Taky byste mi mohli napsat, který si rozhodně kupovat nemam. Děkuji.

Všem děkuji za radu, určitě si něco vyberu. :)

Nejlepší odpověď
anonym

To tě ta rakovina příjde dost draho. Jakej doutník? Žádnej doutník, dobrej doutník 🙂

Další odpovědi
Agneta

Ty na ně nemáš, tak ti doporučím, aby sis je šel natrhat k rybníku, už jsou dávno zralé:DDD

ReHu

Každej má jiný chutě
Postupně vyzkoušej co nejvíc a poznáš sám, která je tvá nej chuť.

Nechápavé

500 za 1 doutník? ..
To bych za to nedal ani kdybych byl nejbohatší na světě :)..

lexx

žádné, je to svinstvo větší než cigára, uženeš si rakovinu

dgfdgf

Agneto doutníky nerostou na stromech. A proč myslíte, že na ně nemám?

briketka10

dgfdgf
Doutníky, nebo – li Orobinec, který jsme, jako malé děti
kouřívaly, nebo snažily se kouřit roste přeci u rybníka u
břehu to neznáš ?
http://www.ire­ceptar.cz/zah­rada/okrasna-zahrada/orobinec-neboli-doutniky-elegantni-rakosi-pro-zahradni-jezirko/

dgfdgf

Jo, mě to potom napadlo, ale nvm proč jste vy a annas dala like odpovědi, kde napsalala, že na doutníky nemám.:) Mě se tady občas snaží někdo urazit a vždycky dostane like! :D

Agneta

ale musím potvrdit, že už nejsi takový troll jako dřív…neboli:
„Už nejsi jakýs byl, to se ti jenom zdá“ (citát Miluše Voborníková)
:DDDDDD
(omlouvám se, jestli se tě to mělo dotknout)

dgfdgf

Tý vaší omluvě moc nevěřim Agneto a už asi po šestý se vás ptám proč mě nazýváte trollem..:)