Rokio

Jaký se vám dnes v noci zdál sen?

Můžete ho také popsat (alespoň jeden)?

Mně se zdály dva sny:

  1. Merlin v modrém rouchu s hvězdičkami sjížděl ze skluzavky v zasněžené krajině.
  2. Okřídlený démon půjčil mladé ženě peníze na opravu kostela. Žena je ale nebyla schopná splácet, tak démon přiletěl a udělal z zní svojí manželku. Z ženy se stal poloviční démon a narostla jí kožnatá křídla.

Nejlepší odpověď
Reezo

Zdál se mi jeden z nejhorších snů.

Sen mě vrátil cca 15 let zpátky, ještě když jsem chodil do školy.
Pamatuji si, že sen začal ve školní lavici. Když byl konec hodiny, tak nás žáky učitelka varovala ohledně testu, který bude následující den.
Vím, že po tom co to bylo oznámeno, jsem se podíval do mobilu a prohlásil jsem, že na to nejsem vůbec připravený.
Mezitím nastala změna prostředí a najednou jsem byl se třídou u mých rodičů na chalupě a z prvu měla proběhnout nějaká aukce ( ve snu jsem si myslel, že je to aukce otroků ) a říkal jsem rodičům, že si nepřeji aby kupovali otroky. ( Možná je tu určitá spojitost se hrou Detroit: become human ), takže je možné, že šlo o androidy.
Po této aukci jsem byl z nepochopitelného důvodu ještě s jedním neznámím klukem vybrán, aby jsme předstoupili před docela velké publikum ( něco jako zkoušení před tabulí ve škole ), což mě docela rozhodilo a položili mi otázku, kterou si už nepamatuji, ale nevěděl jsem odpověď. No a najednou se na zahradě objevil Hank z Detroit: Become human, kterého jsem šel pozdravit a zeptal jsem se ho, jestli mu můžu tykat nebo raději vykat. On odpověděl, že vykat a potom jsem se probudil celý zpocený.

No a to je vše co si pamatuji. Vím, že se odehrálo docela dost rozhovorů, které si pamatuji tak akorát že proběhli…

Další odpovědi
jirka F

Dnes se mně zdál sen jak jsem jel na kole z jedné vesnice do mojí vesnice k domu pana starosty a najednou řekl ty jsi holka což jsem v tom snu popřel ale pak jsem si všiml že jsem opravdu holka líbilo se mně to a potom si najednou všichni začali lehat do hrobu a tím sen skončil.

Kepler

Cestoval jsem vlakem od chorvatského moře, ale nějak jsem se ztratil a dojel až do Polska. A pak jsem pořád jenom bloudil a bloudil…Nikdo mi nechtěl pomoci. Pak jsem se vzbudil, to byla úleva, že jsem doma. Ale sakra, kde mám kufry?