Elaela

Jaký program na hromadné rozesílání e-mailů je dobrý?

Potřebuji program, systém, web a cokoli jiného na hromadné rozesílání emailů ZDARMA.
Jaký doporučujete? ˇudajně jsou i takové že doručují jen určitá procenta emailové databáze a tomu se chci vyhnout.
Děkuji

Pozor email x e-mail.

Nejlepší odpověď
Alesh

A to hromadné sdělení je pro všechny stejné nebo se má nějak přizpůsobovat podle adresáta?
Pokud ti stačí hromadné sdělení, tak stačí dát všechny osoby do rozdělovníku a žádný speciální program nepotřebuješ, stačí libovolný e-mailový klient. Pokud ti lidé vzájemně nemají vidět další adresáty, stačí dát rozdělovník do skryté kopie. Nejjednodušší a nejlevnější řešení, zvládne každý e-mailový klient.

Další odpovědi
Kryšpín

Je to dobré pro Chocholoušky.

anonym

Pokud má jít o nějakou formu newsletteru ze kterého se dá interaktivně odhlásit nabízí se třeba Mailchimp, Sender.net, MailerLite.com, SendPulse.com, Campayn.com, SendInBlue.com, Sendgrid.com, …

Pokud chceš jen bombardovat spamem a nehledíš na to kolik lidí tě nahlásí jako spammera (což v důsledku povede k plošné blokaci tvých odchozích adres) pak ti stačí jakýkoliv poštovní server a odchozí frontu čerpající z nějaké databáze adres si můžeš snadno naskriptovat v BASHi nebo PowerShellu … tento postup samozřejmě nedoporučuji, ale kdo chce kam 🙂 znáš to.