Vrátný

Jaký program a ovládání pro CD Angličtiny

Mám několik CD s Výukou angličtiny, a jiné CD s mluveným textem. Potřebuji ale použít zastavování a opakování přehrání slova nebo věty. Pokud použiji WM Player, tak musím zastavovat a posunovat posuvník. Pokud použiji nějakou klávesu, vrátí se lekce na začátek. Neznáte nějaký program a k němu ovládání klávesami aby bylo možno při nepochopení slovíček jednoduše a dobře je opakovat a nezbouralo se to na začátek?
Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Děkuji za program, asi to bude ono co potřebuji. Je tam nastaveno ale opakování na 10 sec. po zmačknutí šipky a nepodařilo se mi to změnit na méně nebo více. On totiž tzv. Angl.rodilý mluvčí to zadrmolí, že je nutno to mnhokrát slyšet. Pokud jsi to našel, můžeš napsat na jirsek@cbox.cz.

Nejlepší odpověď
lemra@lina

Nevím, zda-li zcela rozumím, ale manuální nastavování opakování určité části mp3ky či jiného zvukového i video souboru mohu doporučit tento prográmek. Po spuštění je to vpravo dole druhý čudlík, pak vybrat CONTROL a pak nastavit časové rozmezí.

http://www.slu­necnice.cz/sw/gom-player/