alexandra

Jaký používáte prohlížeč???

Padla tady otázka,jakou používáte domovskou stránku,a já bych chtěla vědět,jaký je nejlepší prohlížeč,a kolik jich vlastně znáte.
A taky,kolik je vlastně těch stránek,jako je seznam,centrum atd.Jaký je v tom vlastně rozdíl???

Nejlepší odpověď
quentos

nejlepší prohlížeč je samozřejmě Google, nemá konkurenci. Počet jím prohledávaných stránek, už tak závratný, se každým dnem zvyšuje. Navíc nabízí spoustu vyhledávacích filtrů včetně jazykových, vyhledávání přesné fráze apod. Nějaký Seznam se proti němu může jít vycpat. Tuhle jsem v Seznamu např. hledal Vincenta van Gogha. Víte, co mi vyplivl? Odkazy na „výrobu a opravy van“; rozuměl tedy jen prostředku toho jména, ostatní mu nic neříkalo.

Pozn. … tedy pokud jsem správně pochopil, že „prohlížečem“ myslíte „vyhledávač“

Další odpovědi
GangstaHelper

Prohlížeč používám Firefox 3, donedávná jsem používal verzi 2, která mi vyhovovala více. Na zprzněný vzhled Youtube už ale nestačila.

V počítači také mám Internet Explorer stále ve verzi 6, která byla už v instalaci systému. Občas ho používám.

„Šnekem“ IE 8 ani 7 svůj počítač prznit nehodlám ani do budoucna.