quentos

Nefunguje kopírování z prohlížeče…

Netušíte někdo, proč mi nefunguje kopírování textu z prohlížeče (ať již do prohlížeče či do text. editoru) na první pokus? Zkouším nejrůznější kopírovací techniky od místní nabídky přes menu po horké klávesy a vždycky si to dá říct tak nepopáté až napošesté – už na to nemám nervy… díky

PS – starší odkazy na téma kopírování nepomohly, problém je, zdá se, specifický
Doplňuji:
*napopáté, omluva za překlep

Odpovědi
badisko

Vyzkousely jsme zalohovat zalozky .. odinstalovat pomoci reva uninstaler nebo neceho podobneho a reinstal prohlizece ?…

PROwww.cz

Jedná se o problém z kopírováním jen z konkrétní stránky nebo z jakékoliv? Ptám se proto, že některé webové stránky mají kopírování zakázané, aby ochránili svůj obsah.

ivzez

Jaký máte OS a jaký používáte prohlížeč?
Jak se pokoušíte kopírovat (postup/y)?

Já používám Windows XP a střídám Firefox a Operu,
na některých webech Maxthon a někde i Internet Explorer.

Ke kopírování nejčastěji označím text, který potřebuji zkopírovat,
pak na označený text kliknu pravým tlačítkem a z kontextového
menu vyberu „kopírovat“.

Obsah schránky vložím do Metapadu (trochu lepší Poznámkový blok),
v němž už můžu použít běžné zkratky Ctrl+A, Ctrl+C nebo Ctrl+X
a teprve pak vložím tam, kam potřebuji.

Možná se to zdá dlouhé, ale ve výsledku je to rychlejší, než třeba
ve Wordu nebo ve Writeru odstraňovat nežádoucí formátování.

quentos

to bych musel přeinstalovat všechny prohlížeče, dělají to všechny…

ivzez

Vyčištění cache nepomáhá?