Avatar uživatele
Tabea

Jaký postoj zaujímají Piráti v problematice přijímání uprchlíků z migrační vlny (krize), zejména od roku 2015?

Je to skutečně v tomto ohledu promigrační strana, nebo má nějaké přísnější podmínky?

Zajímavá 0 před 1188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, je to promigrační strana. Nejvíce se mi líbí ta část, že by jsme jich řadu mohli rozebrát do rodin. vystěhuji děti, ať se starají sami o sebe nanastěhuji do domu migranty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JežíšKristus

Žádná česká strana nemůže být pro nebo proti-imigrační. To by tu v první řadě museli nějací uprchlíci být. Do té doby to jsou jen holá slova.

Ten který je: Na Hlaváku jsem byl včera, jenom tam šla banda policajtů, nikdo jiný. Na Florenci jsem před koronou býval každý den, tam jsou jen bezďáci u vchodu do metra. Na Václaváku jsou Afričané černí jak popel, ale s povolením k pobytu (policie je pravidelně lustruje, kvůli drogám které prodávají v centru). Takže lžete Vy, žádní ilegální imigranti skutečně v centru Prahy nejsou, co by tam dělali :D Jenom se našli 4 uprchlíci v kamionu, kvůli kterým náš první český terorista pokácel strom na železnici. Jinak si ale uprchlíky cucáte z prstu. Uprchlická krize je již od Války v Zálivu, a žádný uprchlíky v životě do Česka nechtěl.

Upravil/a: JežíšKristus

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

J.K.:Lžeš.Podívej se po okolí pražského Hl.nádraží,podívej se po okolí Florence,Vác.nám. nebo v neposlední řadě po okolí blízkosti D1.Opravdu se nejedná o turisty.Máš nabiflované nějaké pochybné teze a přitom realita je jiná.
Jaký postoj k migraci má ANTIFA bylo vidět v období nelegálního zabrání cizího majetku v objektu bývalé kliniky V Praze – Žižkově,kde přespávali i nelegální migranti.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Butters_xD

https://www.pi­rati.cz/tisko­ve-zpravy/stanovisko-k-uprchlikum-2020.html
Našel jsem to za 5 vteřin na Google :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Piráti jsou „vítači“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
ten který je

J.K.:Na vlastní oči jsem viděl skupinu dezorientovaných Afghánců pobíhajících před Průhonicemi.Němci nám vrací zadržené nelegály o které se musíme postarat a co ten potulující se negr,který znásilnil a okradl sedmnáctiletou­ holku?

před 1188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Nemůžeš je soudit všechny podle jednoho. Přece když tě kousne blecha, hledáš která to byla a ty ostatní si necháš v kožíšku zase na příště. Navíc i ta bleška má právo žít.

před 1188 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek