vagonik

Jaký pevný opasek?

Zdravím,
mám relativně těžké monterkové gatě, a rád je nosím dost stažené (trochu jako korzet). Můžete mi prosím Vás někdo doporučit nějaký skutečně pevný, který vydrží stažený po celý den i při chůzi? Už mám zkušenosti, že strašně záleží na tom zámku, z jak moc tuhého materiálu je (většina těch zarážek se prostě ohne), a také na materiálu dírky, která se téměř vždy po krátké době „rozčvachtá“ a pak je to celé na vyhození.
Ať je to klidně drahý, ale dobrý a odzkoušený, ať to za týden nevracím.
Děkuji moc za názory.

Nejlepší odpověď
Drap

Pro běžnou práci jsou lacláče vhodnější, ať už proti ochraně, ušpinění atd. Nosí se skvěle. Pokud opasek, pořiď si pořádný kožený, s pevnou přaskou. Co třeba vojenský, nejlépe důstojnický. Zapínání bývá do dvou direk nad sebou a vydrží vše.

Další odpovědi
elkon

Já mám lepší zkušenost s montérkovými „lacláči“. které nosím mnoho let. Zaručeně nepadají a nosí se pohodlně.

Agnieszka Cz

Získejte cashback až do 20% na každou objednávku v About you!
Zaregistrujte se na Picodi!

JežíšKristus

trochu jako korzet xD