Avatar uživatele
replicator

Jaký oplatek máte nejraději a proč?

Mně se třeba líbí kit kat (bílá), protože se mi líbí prokusování jemnou vrstvou toho oplatku, potom pekně křupe a má i docela dobrou chuť.
Zkusil jsem i ostatní, ale přišlo mi to jako guma, která se lepí na zuby či to mělo moc máslovou chuť s cukrem.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Brblal před 1855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Nejraději mám Linu. Je sice trochu dražší, ale je velká a kombinuje čokoládu s oříšky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Vzpomínám na oplatky Dukla – 4 čtverečky s dobrou náplní. Podobně hořické trubičky, lázeňské oplatky a pod. Oplatek, nebo sladkost je vyvrcholení jídla, nebo jeho zpestření. Je těžko něco preferovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Není to oplatek, ale oplatka. Nejlepší jsou originál karlovarské oplatky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Správně je oplatek i oplatka http://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=oplatek
Nejraději mám kávové, čokoládové, oříškové a hlavně ČERSTVÉ a křupavé. Ty, co se blíží konci datu spotřeby jsou hnusné, i kdyby byly nakrásně z Karlsbadu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Za mého mládí to byly Vesna, Dukla, později polomáčené atd.
Ale už žádné nekupuji, protože je ve všech hnusný palmový olej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Kitkat je sušenka mých dětských let,moc dobrá.Jinak teď mám nejraději zlaté oplatky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Mám rád kulaté lázeňské oplatky, dále oříškočokoládové (tmavě modrý obal) a zítra (v pátek) pojedu pro celou čerstvou vánočku, přes víkend ji rodina sní, klasická s rozinkama uvnitř a mandlema na povrchu.

Na velikonoce jsme koupili celého Beránka, byl výborný a čerstvý, během 3 dnů celý zmizel (v nás i dětech).

Upravil/a: Brblal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Mila! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WTLS

Zatím nejlepší co jsem měl, byli Luhačovické vanilkové ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek