Jaký obsah může mít spis?

Patří do jednoho spisu korespondence s různými adresáty? Např. při pořádání akce korespondence s pronajímateli prostor, poskytovateli kulturních produkcí apod.? Je možné zahrnout do téhož spisu kromě korespondence případně také smlouvy, ale i propozice akce, fotografie, přihlášky (evidované ve zvláštní evidenci) atd.?
Jaká forma tvorby spisu je v tomto případě vhodnější – priorací nebo sběrným archem?
Lze zde využít nějak formu typového spisu?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zorganizovat či seskupit si můžeš libovolně cokoli. Účelem je pouze se v tom vyznat a vědět, kde co je, kde hledat, podle čeho, a samozřejmě umět najít to, co zrovna potřebuješ najít.