Avatar uživatele
dagry

Jaký noční úbor máte nejraději?

Za chvíli půjdou někteří z nás na kutě, tak v čem se nejlíp cítíte? Klasické pyžamo, nebo flanelka po babičce třeba? Jak to máte?
Já už žádnou flanelku nemám, ale to byly supr košile. Ale jinak spím v bavlněné noční košili. Kalhoty na noc nesnáším.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Losos, aramah, bobánek před 4930 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

teď v zimě pyžamový kabátek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

taky u mě vedou noční košile.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

V lete jen tilecko a sortky,a ted jsem zacala spavat v takovych tech soupravach na spani,vypada to jako teplakova souprava,prece jen uz mladi me tolik nehreje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

Já spávám jak v létě tak v zimě jen ve své kůži:-),připadá mi to přirozené…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

V létě v tričku,nebo jen tak a v zimě,jako že už tedˇ v pořádným pyžamu a klidně si koupím i pánský.Hlavně nesmí nikde tlačit a nikam táhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Losos

Ale né, člověče, to by ma tlačilo na kulách… No co, já potřebuju něco, aby to větralo, né? Však stejně, já doma nosim, já doma nosim co nejradči? Tepláky, ne? Tož co doma nosim nejradči?

Tepláky, víte?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Tričko,„trenky“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Na noc žádné pyžamo si nedávám.Nejraději spím nahý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Miluji noční košili,sice flanelku taky nemám,ale se svou zmrzlou osobou bych ji ocenila.Zato mám na velkou zimu jednu froté a jednu takovou jakože zateplenou.Asi ji brzo vytáhnu.Na baráku už je chladno a já v ložnici nesnáším moc teplo.Sice jsem zachumlaná až po nos.ale dýchat musím chladný vzduch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Spím jen v dlouhém tričku a v létě když jsou velká vedra tak nahá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek