dagry

Jaký noční úbor máte nejraději?

Za chvíli půjdou někteří z nás na kutě, tak v čem se nejlíp cítíte? Klasické pyžamo, nebo flanelka po babičce třeba? Jak to máte?
Já už žádnou flanelku nemám, ale to byly supr košile. Ale jinak spím v bavlněné noční košili. Kalhoty na noc nesnáším.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

teď v zimě pyžamový kabátek

Další odpovědi
quentos

taky u mě vedou noční košile.

iceT

V lete jen tilecko a sortky,a ted jsem zacala spavat v takovych tech soupravach na spani,vypada to jako teplakova souprava,prece jen uz mladi me tolik nehreje.

iq

Já spávám jak v létě tak v zimě jen ve své kůži:-),připadá mi to přirozené…

vecernice

V létě v tričku,nebo jen tak a v zimě,jako že už tedˇ v pořádným pyžamu a klidně si koupím i pánský.Hlavně nesmí nikde tlačit a nikam táhnout.

Losos

Ale né, člověče, to by ma tlačilo na kulách… No co, já potřebuju něco, aby to větralo, né? Však stejně, já doma nosim, já doma nosim co nejradči? Tepláky, ne? Tož co doma nosim nejradči?

Tepláky, víte?

Michal

Tričko,„trenky“.

bobánek

Na noc žádné pyžamo si nedávám.Nejraději spím nahý.

hanjimka

Miluji noční košili,sice flanelku taky nemám,ale se svou zmrzlou osobou bych ji ocenila.Zato mám na velkou zimu jednu froté a jednu takovou jakože zateplenou.Asi ji brzo vytáhnu.Na baráku už je chladno a já v ložnici nesnáším moc teplo.Sice jsem zachumlaná až po nos.ale dýchat musím chladný vzduch.

Martina S.

Spím jen v dlouhém tričku a v létě když jsou velká vedra tak nahá.