marci1

Jaký nejvyšší počet dětí měl váš člen/ka rodiny?

A měly ty děti nějaká, na dnešní dobu „zvláštní“ křestní jména? 🙂
https://pixaba­y.com/cs/d%C4­%9Bti-sestry-roztomil%C3%BD-z%C3%A1bava-holky-1869265/

Nejlepší odpověď
Palpatine

No co jsem tak slyšel, tak má prababička měla dětí 12. Ale jména po mě vážně nechtějte! Samozřejmě, že všechny své prastrýce a pratety znám!

Další odpovědi
hapiky

Dnes jsou u nás v Česku jiné tendence na rekordy. Když má dnes rodina víc jak čtyři děti, tak je to spíše podivuhodná vzácnost (pokud nepočítám vykutálené menšiny).

Conchus

Ano, můj předek Jakub (*1758) měl s první ženou 18 dětí a s druhou jen 2. Už víc nestihl.

Malvína

Babička. Porodila devět dětí. Ostatní se drželi při zemi s maximálním počtem čtyř dětí. 🙂