Avatar uživatele
ponovotná

jaký názor máte na zdravotníky- muže (zdravotní sestry)?

je vám nepříjemné, když vás v nemocnici má na starosti zdravotník-muž? pokud jste se s tím ještě nesetkali, bylo by vám to nepříejmné? proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10 před 3943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zatím mám to štěstí, že kromě porodů za totalitních časů, v nemocnicích nepobývám.
Ale je pravdou, že na větší počet mužů v pomocném zdravotnickém personálu
si u nás bylo třeba zvykat ve větší množství od dob „civilkářů“.
Rozhodně muži v těchto profesích ulehčí mnohdy těžkou fyzickou dřinu svým kolegyním-ženám.
Celkově si práce zdravotníků velmi vážím, o to víc když vím, že bych nebyla schopna takové povolání vykonávat a kdykoliv mohu být na nich závislá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Je mně to fuk 😁
P.S: ponovotná/pnovotny je čirá náhoda, nebo to má neznámý, utajený smysl?? To jen tak, bez ničeho proti něčemu 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Je to v poriadku.
Aspoň sa zdravotné sestry – ženy nemusia nadrapovať so 100 kilovým pacientom. Toto totiž nie je veľmi v zákone ošetrené. Je zákonom stanovená váha bremena, ktorú smú ženy dvíhať. Ale, čo robiť, keď „múdre hlavy“ vytvorili paradox: „človek nie je bremeno“, takže dvíhať človeka ťažšieho, ako zákonom stanovené maximálne bremeno, zdravotnému personálu (sestrám i sanitárkam) – ženám je povolené…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Proč by to mělo být nepříjemne ? Nezáleží na tom jestli žena nebo muž , ale spíše na tom, jestli dělá svou práci dobře nebo ne, a možná i na tom, jak je k pacientům příjemný a jak k nim přistupuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

na bažanta bych raději ženu ;)
Doplňuji:
ale když už bych to potřeboval tak bych to asi neřešil

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

V reálu, pokud je tvá sestra muž, je to mnohem horší, to ve zdravotnictví se to dá ještě zkousnoust. Navíc pokud to není nepříjemné jemu, dělat takovouhle práci, tak proč by mělo mně?

ponovotny: po prvním přečtení tvé odpovědi jsem myslel, že jde o nějakou novou polohu..a to doplnění tomu pak nasadilo korunu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kokos29

Je to jedno pokud je příjemný muž nebo žena nezáleží na tom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pro bychom měli muže ve zdravotnictví diskriminovat ? Žena nebo muž, hlavně ať se o mě dobře stará, má moje sympatie a úsměv na tváři. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ad www- zřejmě není náhodou, že se „tazatelka“ zaregistrovala půl hodiny poté, co si mužský tvar nicku stěžoval, že nemůže posílat provokace do interní pošty.

před 3943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

jste tu rozjeli konspirační teorie ;), zdá se. Napsal jsem včera tu info. o nefunkčních zprávách na ten mail z kontaktů a uvidíme. Nechceš zkusit jestli zpráva od tebe ke mě funguje?

před 3943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tvé indiánské jméno bude odedneška Mužský Tvar

před 3943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

děkuji mami a nikomu to na mě prosím neříkej ;)

před 3942 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

asi má problém s identitou (i sexuální) 🙂

před 3943 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Osobné, či sexuálne problémy uživatoľov, pokiaľ o pomoc sami nepožiadajú, nie sú starosťou a problémom iných uživateľov. Mám pocit pokazeného vtipu…

před 3942 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek