Avatar uživatele
odik

Jaký mi doporučíte notebook?

požadavky:
# výdrž baterie na Word + hudba + internet (= zaplá WiFi) ideálně aspoň 6h
# matnej display
# grafika zvládající HD filmy
# možnost úpravy 10Mpix fotek (aby se v graf. editoru nerendrovala hodinu)
# hmotnost s baterií ideálně do 2kg

display mi stačí kolem 13" (doma připojim na větší extermní monitor)
nehraju žádný hry, ale chci, aby se všechno načítalo rychle

cena? nejnižší možná, aby to splnilo moje požadavky (a to hračky kolem 5–10 tisíc NESPLŇUJOU)

ideálně, když řeknete přímo typ notebooku
ale klidně i na jednotlivý komponenty … třeba procesor Intel Core i5 si myslim, že vůbec nevyužiju … a tak stačí něco slabšího, ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik před 4651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

výdrž 6 hodin u notebooku? to budete rád, že vám vydrží 3 hodiny a na co potřebujete takovou výrž, když ho připojíte na externí monitor?
hmotnost do 2 kg-takto lehké notebooky se snadno přehřívají.
doporučil bych notebook TOSHIBA-ve většině je i3 a vyšší, HD filmy zvládá také, grafika jakbysmet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

no, ajtak ma celkem pravdu. ntb, ktery ma vse jak pises asi neni. Kdyz ma vydrz na baterii jakou pozadujes, ma vzdy slabsi procesor.
Napr. tento by mozna stacil, ale cpu i3 na 1,33 neni moc, tak tezko rict, jestli by zvladl rychle ty fotky. Jinak 6h,4GBRam, vaha v pohode.
http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=82513

Tuten ma uz cpu v pohode, ale zase na ukor casu. Pouze 4h.
http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=87115

Obavam se, ze budes muset z neceho slevit.
Osobne preferuji znacky hp,lenovo a dell. Do niceho jineho bych nesel i kdyz je pravda ze acer bude levnejsi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
151kbar151

Asus N71J Series, mám ho taky, uhlopříčku máš 17.3'' HD+, paměť 500+500GB (jako dva disky), Windows 7 Pro, Wi-Fi taky má, slot na paměťovku, USB 3.0, graf. kartu má ATI Mobility Radeon HD 5730 s 1GB, mezipaměť 4GB, procesor vydrží taky hodně. Akorát baterie vydrží tak 1.5h.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewíík

Já mám ted nový notebook a vyrží mi 6 a půl hodiny jmenuje se HP Mini 100e je vážně dobrej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DavPle

z praxe: oslovte/navštivte 5 prodejen a požádejte o doporučení. Notebook jaký hledáte (13", 6h bat.) doporučuji „osahat“ – jen podle specifikace bych ho nikdy nekupoval (a to jsem z IT). Štastnou volbu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek