CobblíkCZ

Grafika – Jaký slot?

Dobrý den, jelikož mi otázku (nevím proč) smazali, dám ji sem znova… Grafika mi odešla a potřebuji ji do slotu PCI-e 16× a chcu s PCI-e 16× 2.0. Pojede to? Děkuji.
Doplňuji:
Jak to zjistit? Nemůže být ten 2.0 zpětně kompatibilní? :D

Odpovědi
gecco

Koukni se, jaký máš MainBoard – a zjistíš to…
😉
Pokud nevíš, o čem píšu – napiš do Doplnění či Diskuse typ MB…!
A raději i OS, který na tom chceš provozovat…
Doplňuji:
Může…
😉
Jak to zjistit???
Nejjistěji, když otevřeš kisnu (předpokládám, že je to (pod)stolní počítač) a koukneš se…
Můžeš to také zjistit z faktury za něj…
Případně (aspoň částečně) z ´hlášek´ po startu počítače…
Případně Ovládací panely->Systém->Hardware->Správce zařízení (nebo tak nějak podobně – platí pro Win – neuvedl´s OS).
😉

cochee

Používej vyhledávač. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pci-express