_136

Jaký měl podle vás pozitivum a negativum setkání Fialy s Bidenem. Bude to mít nějaký pozitivní vliv pro ČR a USA.

Většina lidi to brala jako setkání dvou pitomců v bílém domě.

Nejlepší odpověď
elkon

Je to komedie a jen pro zviditelnění toho našeho šaška, kterého zajímá hlavně Ukrajina a ne český národ.

Další odpovědi
Pepa25

„Většina lidi to brala jako setkání dvou pitomců v bílém domě.“ je nepravdivé tvrzení

Filip84

„Většina lidí“ jsi Ty a Tvá Familie? To jo, to pak jo! 🤪🤦‍♀️

Povstává něco z toho, jak něco bere „většina lidí“? Jist jsem sobě tím, že nikoli.

Všecko má své „positivum a negativum“. My jsme teďka v tom imperialisticko-kapitalisticko-korporátním táboře, tak musíme držet hubu a krok. Tak si jel, frajer, pro Befehl, no. A, ano, křupanům se to komunikuje, samozřejmě! 🙄

Celý příběh, zbytečná otázka.

df

Každé setkání s takto význačným člověkem má jeden výstup oficiální a druhý výstup (ten hlavní, směrodatný, kvůli kterému se scházejí) interní, neveřejný. Mě je oficiální výstup lhostejný. Myslím, že si tam jel pro noty, podle kterých bude zpívat a tancovat.

Ametyst

Biden se příliš na veřejnosti neobjevuje, a tiskové konference nedělá. Aby se ho novináři radši na nic nezeptali. Řekl jim: „Dejte mi pokoj.“.Je jako děcko, a není schopen řídit ani domácnost. Vždyť se tomu směje celý svět. Fiala je nejspíš na dobré cestě Bidena napodobit. Také předvádí slovní salát. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WxXepkdJHko

paul1

Podle tohoto měřítka já tedy rozhodně patřím k menšině. Jo a Bílý dům se píše takto:
https://www.wi­kiwand.com/cs/B%C3­%ADl%C3%BD_d%C­5%AFm
Setkání bylo asi více méně symbolické, důležité věci bývají dohodnuty předem. Mimo toto setkání probíhají souběžně i další, slouží povětšině k zlepšení ekonomické spolupráce a v dnešní době i k zlepšení bezpečnosti.

Pepa25

Cena cesty premiéra Fialy do USA? K nezaplacení
https://infopul­s.cz/cena-cesty-premiera-fialy-do-usa-k-nezaplaceni/