MaximusCZ123

Jaký měl Hitler názor na Muslimy. popř. jakou roli hrály muslimové v 2.sv.válce?

Nejlepší odpověď
Quimby

Tehdejší státy na blízkém východě byli většinou pod vládou Británíe. Ty státy viděli ve válce šanci jako se osamostatnit, bojovali tedy většinou na straně Německa. Británie tedy musela držet část svých vojáků v daných koloniích. Oni se slibovali, že když pomůžou porazit Británii, tak jim Hitler dá samostatnost.
Jaký na to měl Hitler názor nevím, myslim, že by na něj přišla později řada taky. Přišla řada na Židy, měla přijít na Romy, homosexuály, Slovany, takže ideální třetí říše by se skládala asi jen z Árijců což muslimové nejsou.

Další odpovědi
mosoj

Muslimové byli Hitlerovi ukradení ( alespoň prozatím). Zajímali ho Židé, Slované a Cikáni.

Lamalam

Něco o muslimských jednotkách SS, viz http://e-islam.cz/node/56

Kelt

Je známo, že nacisté se věnovali okultismu a prý v jednotkách SS byli například Tibeťané. To ale nejsou muslimové.

ten který je

Měli spolu vřelý vztah.Velký Muftí je toho důkazem.Mimochodem Velký Muftí byl příbuzný s Jásirem Arafatem.
,