Avatar uživatele
misus

jaký máte nejraději kontinent?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, barnajka, Heřman, Vlk-Gabriela před 4487 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

ASIE , a proč a jakou zemi?

Ať si o mně myslí kdo chce co chce, ale už dlouho mám slabost pro Asii, konkrétně teda oblast Orientu. Když se člověk oprostí od veškerých předsudků vůči ‚pošahaným muslimům‘ a zaměří se jenom na tamní přírodu, krajinu, památky…uvidí najednou krásu, nad kterou se až tají dech.
Írán je nádherný, Libanon, Turecko i Sýrie…to všechno bych jednou chtěla projet skrz naskrz. Ale fakt AŽ jednou – prvně budu muset splašit dostatek financí a taky podobně nadšenýho blázna, co by cestu absolvoval se mnou :) Jestli se mi někdy podaří sehnat oboje, tu cestu určitě zrealizuju. A rozhodně nevynechám Arménii – k té zemi mám skoro až niterný vztah, fakt mě to tam hodně táhne. Pro mě je to zkrátka jedna z nejkrásnějších zemí vůbec…
A basta :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
samicek333

EVROPA , a proč a jakou zemi?

Protože v ní žiju, ČR

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ghost

AFRIKA , a proč a jakou zemi?

saharu hodne pekne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

EVROPA , a proč a jakou zemi?

Protože zde žiju, jsem zvyklá na zdejší kulturu, zvyky. Teda, s politikou jsem se nesmířila, ale s tím neudělám nic. Je mi tady krásně. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meropa

ANTARKTIDA , a proč a jakou zemi?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

EVROPA , a proč a jakou zemi?

Česká Republika, protože je to nejkrásnější země EVROPY a také v ní žiju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

AFRIKA , a proč a jakou zemi?

V Africe je nádherné přírodní společenství. Jinak oblíbeným státem je pro mě Kanada a městem Švédsko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek