leonessa

Jaký máte nejraději čaj?

Přítel je provozní v čajovně a já jsem se rozhodla, že mu pomůžu při vybírání čaje do čajovny, a tak by mě zajímalo, jaké máte nejradši čaje. Zajímalo by mě i, jaký konkrétně máte rádi čaj. Když by to šlo někam vepsat, byla bych ráda za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Zelený čaj

Nejraději mám zelený čaj, nicméně nepohrdnu ani černým nebo bylinkovým čajem. Jiné čaje nepiji.

Další odpovědi
www

Černý čaj

Tímto mu moc nepomůžeš.
On, případně majitel si musí udělat průzkum v místě provozovny, záleží na lokalitě, velikosti města, kupní síle, ap.
Názor

KalonCZ

Zelený čaj

Werwolfo

Černý čaj

Doplňuji:
někomu se to může zdát hnus, ale mě nejvíc chutná černý čaj s mlíkem :)))

BblackK

Zelený čaj

zelezo1983

Zelený čaj

Doplňuji:
taky taky cetl sem ze je zdravy

anonym

Černý čaj

Za čaj považuji pouze nálev z lístků čajovníku (černý nebo zelený) a ne různé močky, tedy -tzv. výluhy z různých bylin, ovoce atd.
Někdy-vyjímečně něco takového pozřu, ale neříkám tomu čaj.

Liii

Ovocný čaj

květák75

Musím se přiznat, že já kouzlo čajů objevila až relativně nedávno. Asi nejraději mám buď zelený nebo černý čaj. Hlavně teď na podzim a přes zimu si čaje dopřávám poměrně často. Dokonce jsem si kvůli tomu pořídila i takovou pěknou nádobu na čaj z https://www.e­mako.cz/nadoby-na-caj-a-drevene-nadoby/

gagaga

nevim jak v Cechach, ale v zahranici si casto davam caje podle rocniho obdobi
maji tam jak jarni, tak letni… zimni .. a opravdu se to k tomu rocnimu obdobi vzdy hodi :)

  • iv-