Ametyst

Jaký máte názor na způsob, jakým se politici v době covidu zdraví- vzájemným dotykem loktů?

Mně se to zdá přehnané, vzhledem k tomu, že 1) setkávají se osobně, i když by mohli uspořádat videokonference 2) nikdy nemusí zůstat po návratu domů v karanténě ani jeden den!

Nejlepší odpověď
Kepler

Připadá mi to srandovní, ale pořád lepší, než si dávat tři uslintané brežněvy.

Další odpovědi
EKSOT123

Poprvé jsem to zažil, když mě tak před časem zdravil šéf v novém zaměstnání v Rakousku. Já jsem trochu zaostalý a nechápal jsem hned, co po mě chce, nikdy jsem to neviděl. Trapas. Později jsem si všiml, že se tak běžně zdraví sportovci po nějakém zvlášť vydařeném výkonu (pěstmi nebo lokty). V zásadě je myslím lepší klasické podání ruky, jenže časem i z takovýchto velkých gest obsah vyprchá a je to pouze rutina. Takže lokty mohou pomoci osvěžit připomenutí významu gesta, (i když jsem pesimista).

zjentek

Není na tom nic, než že chtějí být „cool“. Tak jako komunisté tvrdili, že vládnoucí třídou je ta dělnická a každý havíř se onehdy cítil COOL, navzdory inteligenci. V praxi pak byl kdejaký mladý důlní majster z „Bani“ na Ostravsku za cypa!

elkon

Je mi to jedno, neřeším to.

Viktorie II.

Ono to není jenom o politicích. Vždyť se tak zdraví už dlouhá léta, a v době covidu obzvlášť, protože aby se omezil tělesný dotyk rukou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.