Avatar uživatele
Ametyst

Jaký máte názor na způsob, jakým se politici v době covidu zdraví- vzájemným dotykem loktů?

Mně se to zdá přehnané, vzhledem k tomu, že 1) setkávají se osobně, i když by mohli uspořádat videokonference 2) nikdy nemusí zůstat po návratu domů v karanténě ani jeden den!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, Viktorie II. před 1068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Připadá mi to srandovní, ale pořád lepší, než si dávat tři uslintané brežněvy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
EKSOT123

Poprvé jsem to zažil, když mě tak před časem zdravil šéf v novém zaměstnání v Rakousku. Já jsem trochu zaostalý a nechápal jsem hned, co po mě chce, nikdy jsem to neviděl. Trapas. Později jsem si všiml, že se tak běžně zdraví sportovci po nějakém zvlášť vydařeném výkonu (pěstmi nebo lokty). V zásadě je myslím lepší klasické podání ruky, jenže časem i z takovýchto velkých gest obsah vyprchá a je to pouze rutina. Takže lokty mohou pomoci osvěžit připomenutí významu gesta, (i když jsem pesimista).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Není na tom nic, než že chtějí být „cool“. Tak jako komunisté tvrdili, že vládnoucí třídou je ta dělnická a každý havíř se onehdy cítil COOL, navzdory inteligenci. V praxi pak byl kdejaký mladý důlní majster z „Bani“ na Ostravsku za cypa!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je mi to jedno, neřeším to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Ono to není jenom o politicích. Vždyť se tak zdraví už dlouhá léta, a v době covidu obzvlášť, protože aby se omezil tělesný dotyk rukou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek