Avatar uživatele
orwell

Jaký máte názor na tzv. gravitační anomálii v Lačnove?

http://cestyk­sobe.cz/lacnov­ska-zahada/1966

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, mojitek, johana 56, Drap, gecco před 3000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ptákovina. Čtyři roky stará informace a víc nic. Kdysi jsem něco takového viděl v naší televizi ( nepamatuji si jestli se náhodou nejednalo o stejné místo) a také nic.
Jedním slovem : blbost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Takových „anomálií“ je známo víc. Vždy se nakonec ukázalo, že se jedná o optický klam. To, co vypadalo že je níže, bylo ve skutečnosti výše. Zajímavé, že nikdo nezjišťoval sklon obyčejnou vodováhou v horizontální poloze. Prostě hoax.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Nic zvláštního, znám takové místo totiž taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

než budete zase něco označovat jako nesmysl,hoax atd,tak si o těchto anomálijích aspoň něco přečtěte. Vyskytují se prakticky po celém světě. První,co udělají při zkoumání je samozřejmě měření obyčejnou vodováhou,pak následují další ,složitější měření. To,že někdo něco nechápe,nemusí znamenat že je to „nemožné“,ksakru.

PS: neznáte tněkdo takovéto místo někde v okolí Prahy nebo ve středních čechách?

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nesmysl, z fyzikálního hlediska nemožné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Názor nemám. Takové hlouposti mě nezajímají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Je jich ve světe spousta, jsou i takové, že nakonec jde jen o optický klam krajiny, ale i neodiskutovatelné kopce, myslím, že největší je v Řecku a nejde mi na rozum, proč prostě neudělají vrt do toho kopce. Já si myslím, že je tam ztroskotané ufo. Už jsem viděla fotku talíře zabořeného ve skále, jako by neodhadli zhmotnění a zhmotnili se do skály. Nedumám, zda-li pravé. I kdyby bylo, tak by se to tajilo. A zřelmě se i ví, co je pod těmi kopci, že tam nikdo nevrtá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Četl jsem o několika takových anomáliích, bohužel vždy na serverech, které nevzbuzovaly přílišnou důvěru v objektivitu pozorování – ana vlastní oči jem to nikdy neviděl…
😉
Takže prozatím si myslím, že jde o snahu vzbudit senzaci a nebo dokonce o lákání důvěřivců ke skoku na lep…
😉
Nevěřím…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nesmysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Proč prostě nezměřej délku stínu?

před 2987 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek