Jaký máte názor na tento dokument?

Velmi by mě zajímalo jaký máte názor na tento dokument o COVID-19 s českým dabingem https://youtu­.be/G7MzLryul­gs není náhodou ten dokument trošku nafouknutý po americku,osobně si myslím že stejné scény a fakta/fikce používaly autoři dokumentu o 11.září a že se těch dokumentů o 11. září natočili několik,ptám se tedy má tento dokument o covidu-19 smysl když se zachvilí natočí další? Osobně si myslím že Američané v Hollywoodu v Los Angeles ve spolupráci s Číňany natočí filmové drama podle skutečné události na téma COVID-19 něco na způsob filmům o 11.září 2001(World trade center 2006),Tsunami 2004(Nic nás nerozdělí – 2012) nebo Finanční Krize 2010 …děkuji

Odpovědi
Edison

Ten dokument není přešvihnutý. A v tom ostatním srovnáváš nesrovnatelné. Např. finanční krize vznikla uvnitř finančního světa, kdežto současná ekonomická krice dostala ťafku tak říkajíc… zvenčí.

Jinak ten dokument v zásadě shrnuje tyhle dva dokumenty:
https://medium­.com/@krivka.a­dam/koronavirus-pro%C4%8D-mus%C3%ADme-jednat-hned-6136d561d955
https://medium­.com/tomas-pueyo/koronavirus-kladivo-a-tanec-e6ba3281ca51

Taky bych dopoučil dokumentární seroš Globální pandemie z produkce Netflixu. Netýká se covidu19, ale obecné připravenosti světa na nějakou tu pandemii. Je zajímavé, že byl natočen v r. 2019.

zjentek

Nemám vlastní názor, ale…

Kdybys četla také komentáře pod videem, dostala bys i odpovědi na své otázky:

„Všechno, co se děje, už DÁVNO ukázali v SIMPSONOVÝCH!“

elkon

Nesleduji.

Mc Merkurion

… a vo čem jiným maj točit ??? a o pandemii bylo již několik sci-fi snímků i dokumentů natočeno … kvalitu nehodnotim, sledovat nebudu, mám jinou, zajímavější práci, a na devatenáctku se podívám v pornu …