Pájo

Jaký máte názor na „prodávání volebních hlasů“? Dělo se to, děje se to…

Otázku budu prezentovat jen jako teoretickou. Pokud by se kupčení s hlasy objevilo i v druhém kole volby prezidenta:

  • jste těmi, u kterých to nepřipadá absolutně v úvahu (abyste prodali svůj hlas),
  • jste těmi, u kterých to je otázkou částky? Co by vás k tomu vedlo?

Vítám názor každého z vás. díky. P.

Doplňuji:
Vlastně dost dobře nechápu, že je někdo za pár stovek prodat svůj volební hlas… a zbaví se tak možnosti spolurozhodovat o své budoucnosti.
Stejně tak asi nepochopím, že někdo (ač může) zůstane sedět doma a k volbám vůbec nejde.

Nejlepší odpověď
Illines

deje,je vse domluveno predem,23 let nas podvadeji,sice svobodnou volbu povolili,ale jen proto ,aby dosahli sveho.

Další odpovědi
Drap

Tenti způsob se dost dobře u prezidentské volby nedá použít, jsou to spíše metody lokálních voleb. V prezidenských volbách vyhrává většinou ten za kým stojí media. Představa, že si lid sám vybere zcela nezávisle prezidenta je zcela mylná.
Můj osobní hlas by si nikdo nekoupil.

quentos

Nechápu zhruba podobně jako Vy, jak to někdo může provádět

Fienir

Pokud nabídne dost, proč ne? Stejně jeden hlas nic nezmění.