petan

Jaký máte názor na MNICHOVSKOU DOHODU? nebo jaká je vaše úvaha? podepsali byste ji nebo ne ?

Doplňuji:
myslím kdybys ty to mel podepsat za ČS

Nejlepší odpověď
Drap

Za kterou stranu myslíš ?
Doplňuji:
ČS to nepodepisoval, ani nebyl k podpisu přizván, takže tato otázka jde jaksi mimo

Další odpovědi
led

Mnichovská dohoda je výsledkom zastrašovacej politiky Nemeckej vlády voči Veľkej Británii a Francúzsku. Premiéri oboch týchto vlád uverili v neschopnosť vlastnej obranyschopnosti a tak v Mnichove urobily ústupok Nemecku na úkor neprizvaného Československa. Pritom po zverejnení dokumentov po vojne sa dokázalo, že armády VB a Francúzska boli dostatočne silné na obranu svojich území a aj na dodržaní spojeneckých dohôd.

Mapel

Mnichovská dohoda byla o nás bez nás. Kdo by podepsal dohodu proti sobě? Řeknete že nikdo.

A co ti, kdo podepisují nehorázné půjčky? Podepisují rozsudek proti sobě.