CherrNiss

Jaký máte názor na konec filmu Inception(Počátek)?

Jak podle vás film Inception, nebo-li Počátek skončil?
Na konci se Coppův „totem“ točil, ale vypadalo to, jako by káča mohla spadnout..
Jak to podle vás bylo, probral se do skutečnosti, a nebo zůstal ve snu?
Vím, že to byl záměr, aby si divák z toho vyvodil konec, jaký chce, ale zajímalo by mě, co si myslíte vy.

Odpovědi
Efchen

Probral se do skutečnosti

Doplňuji:
Jako ta věc vypadala,že se zastavuje…
Je zajímavé,že když se vrátil,děti byly ve stejné poloze a se stejným oblečením,jako když je viděl naposled,ale myslím,že to má být jen taková malá perlička z režije,protože tam nebylo do jakého mezisnu či čeho by se měl probrat.