Themeansar

Jaký máte názor na elity, co rozhodují o nás bez nás?

  1. Psychopati jsou bezcitné sprosté bestie, ale nesmíš si to o nich myslet.
  2. Psychopati, co se chovají jak největší hajzlové, jsou většinou úspěšní a správné celebrity.
  3. Pokud jsi malý psychopat a ve škole tě velicí psychopati šikanují, mají naprostou pravdu.
  4. Je jedno, kolik máš jako psychopat zájmů, jestli jsi hodný, slušný, nebo kolik toho umíš, jak nezapadneš do kolektivu mezi psychopaty, nemáš na tomhle světě mezi psychopaty co dělat.
  5. Musíš mít stejný názor jako většina psychopatů, jinak tu nemáš absolutně co dělat.
  6. Pokud jsi muž, musíš být silný, tvrdý, nekompromisní, charismatický, psychopat, a když budeš dostávat od psychopatů facky, nesmíš uronit ani slzu.
  7. Pokud jsi psychopatka, nemusíš vůbec nic dělat, povinnost sbalit tě a mít s tebou děti má přece psychopat.
  8. Nesmíš nikdy udělat jako psychopat žádnou chybu, jinak jsi společensky totálně odepsaný.
  9. Pokud máš jako psychopat nějakou genetickou chybu, nemáš právo v této společnosti plné psychopatů existovat.
  10. Pokud patříš do jiné zájmové skupiny, je to proti pravidlům, a jsi opět zde odepsaný.
  11. Pokud většina psychopatů něco nesnáší, musíš to nesnášet s nimi, jinak tu opět nemáš co dělat.
  12. Je naprosto v pořádku, že dostáváš jako psychopat facky od života, stěžovat si na to nesmíš!
  13. Nesmíš jako psychopat spáchat zbaběle sebevraždu, byť na to ani pomyslet, jinak jsi totální troska.
  14. Musíš jít jako psychopat na vojnu, aby z tebe byl správný psychopat.
  15. Máš povinnost jako psychopat sbalit holku, než je ti 21 let, a založit s ní rodinu, pokud to bude nějaká psychopatka, co tě obere o; byt, auto, děti atd. můžeš si za to sám.
  16. Pokud se ti v životě psychopate, nedaří, je to pouze tvoje chyba.
  17. Musíš celý život poslouchat veliké psychopaty, smiř se s tím, že z tebe nikdy nebude veliký psychopat.
  18. Absolutně nemáš právo se chovat, byť jen malinko jinak než většina psychopatů.
  19. Musíš být každý den šťastným psychopatem, jinak jsi pesimista a nicka, a troska, a nemáš tu co dělat.
  20. Nesmíš v žádném případě říct nebo napsat jako psychopat, že je nová digitální doba a tato pravidla a limity jsou přežitky z minulosti, jinak jsi sprostý lhář a nevíš nic o životě psychopatů.

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Nejhorší postoj mák p psychopatům , kteří si někde něco přečtou, aniž by pochopili o co jde, sestaví z toho otázku, která nikomu nepomůže a je k ničemu. Něco jako ty.

Další odpovědi
paul1

Nikdo není dokonalý

Schluker

Jiná odpověď

Az zjistis, co to je psychopatie a jak se projevuje psychopat, tak pochopis, zes napsal uplnou blbost.

da ny

Nikdo není dokonalý

Názor mám „svůj“…..
Zbytečně odsáhle rozebíráte poruchu osobnosti 😉
Ano velká část odborníků, právníků, lékařú “odporujících současné vládnoucí garnituře“, tzv. „dezinformátorů“ (na jejichž slova však došlo),upozorňují, že nám vládnou „bezohlední psychopaté“.
ŘADA PŘÍZNAKŮ SE SHODUJE.

„PSYCHOPAT NEZNÁ EMPATII ANI POCITY VINY. JAK HO POZNÁTE?“
Psychopatie a patologické lhaní
Psychopatem se rozumí člověk s antisociální poruchou osobnosti,
Absence viny, emocí a empatie
Psychopat však využívá druhé ve vlastní prospěch, protože mu zcela chybí empatie a pocity viny.
https://zdravi­.euro.cz/clan­ky/psychopat-priznaky-test/
ALE MUSÍME ŘÍCI I B.
POKUD JDE K PARLAMNTNÍM VOLBÁM 35% OPRÁVNĚNÝCH VOLIČÚ A PAK 70 – 80% NÁRODA KAMENTUJE /VYJADŘUJE NESPOKOJENOST).
KDE/U KOHO JE TA CHYBA?
(JAK PRAVIL KLASIK, RYBA NESMRDÍ JEN OD HLAVY, ČASTO PRÁVĚ OD OCASU 😉

PŘÍMOU DEMOKRACII NEMÁME. REFERENDA (PODSTATNÁ ROZHODNUTÍ, ZMĚNY) A ODVOLATELNOST POLITIKŮ U NÁS NEJSOU.

OMLUVA:
HŮLKOVÉ PÍSMO/D)RAZ NENÍ MÝM ZÁMĚREM.
ZASEKLA SE MI KLÁVESA A NĚJAKÝ ČAS POTRVÁ, NEŽ TO POŘEŠÍM.

Ametyst

Jiná odpověď

Osobně si myslím, že jsou to sociopaté: nesnesou se s lidmi, natož s lidmi jiného názoru. Nenávidí lidi: chtějí vládnout bez nich. Eliminovat je, zakázat jim i volit. Rozdělovat je na dva druhy, a rozhádat je.
Obvykle si pseudoelity myslí, že když umějí vydělat peníze, mohou převychovat lidi, a dělat si s nimi, co chtějí. Protože sami se cítí nadlidmi. To už tu bylo, že…Hloupe je, že jim servilní media poskytují mnoho prostoru: potom se opravdu musí cítit nadřazeni.

Kryšpín

Jiná odpověď

Pokud je to foto z oslav z Plzně je to nádhera.
Plzeň může být hrdá Škoda Werke škodováci byli fachmani a Němci je potřebovali tam bylo po roce 1939 heslo " Práce je čest " vyrobilo se 18 tisíc děl, 150 stíhačů tanků měsíčně, 20 mil. nábojů různé ráže a zaměstnanci byli odměňováni za dobrou práci kulturním životem, přídavné lístky na papů a rekreace v hotelu Alexandria neb Palace v Luhačovicích.
Po roce 1948 se to změnilo na " Práci čest " a začalo se vyrábět pro Sovětský svaz oslavovat 1 Máj a budovat socialismus.