Shuffle

Jaký máte názor na ask.fm?

U nás se to rozběhlo během září. Já osobně jsem se o tom dozvěděla pomocí facebooku, docela mě to chytlo, tak jsem si proto založila taky svůj ask účet. Pokud opravdu dostáváte hodně otázek, je to docela zábava.!

Odpovědi
Bedy

Já jsem se o tom dozvěděl od kamaráda, kterýho to docela dost baví, tak jsem si to založil taky a pár otázek tam občas mám, ale některý se začínají opakovat a už mě to moc neba… 🙂

anonym

Taky jsem to zaregistroval. Ale když si představím, že si ze mě někdo utáhne a hodí tam nějakou intimní podpásovku, tak bych to pak nechtěl vysvětlovat.

cincina

Jo měla jsem ho… nejdřív mě to bavilo, ale pak už mě to omrzelo, takže jsem si ho zrušila :D