Avatar uživatele
_136

Jaký máte celkový osobní názor na pořad „Svatba na první pohled“, který uvádí televize Nova+?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1303 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Justin1

Když to srovnám s několik let starým pořadem „Navždy svoji“, kde dvojice měly možnost se před svatbou poznat, ale přesto (pokud vím) jen jedno z těch tří manželství vydrželo, tak tady mi to připadá ještě podivnější. Svatba je důležitý životní milník, to podle mě není něco, co by bylo vhodné dělat jenom tak na zkoušku bez toho, aby se partneři znali. Nejsem si ani jistý, jestli v tomto projektu nejde víc o to, aby si diváci smlsli na něčem pikantním, než o to, aby se daly dohromady co nejlépe fungující manželské dvojice.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mr. Marek

Je to další reality show, která má přinést stanici sledovanost. Inspirace je ze zahraničí a neslyšel jsem nijak vábné recenze. Je to spíše pro pobavení, nebral bych to příliš vážně, spíše s nadhledem. Nesleduju, ale pokud to někoho zaujalo, proč ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pomatená souw, kdo chce kam, pomozme mu tam. Je to udělané pro nenáročného diváka o tom , aby měli o čem povídat seniorky v domově důchodců. Hodnota takovýchto pořadů je velmi blízká nule

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Svatba je hezká věc a někomu nevadí, že není opravdová, legální, ale jen „hraná“. 🙂 Nemám moc ráda „nahrané“ děje, které se vydávají za skutečné. U filmu aspoň vím, že je hraný a nikdo mě „nepodvádí“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek