jjj123456789

Jaký mají dnes Francouzi a Britové vztah k Mnichovské dohodě?

Nejlepší odpověď
Drap

Jaký by měli vztah ? Někteří netuší oč se jednalo, někteří tuší, a myslí si jak to tenkrát dobře vymysleli.

Další odpovědi
ANGET

Byla to dohoda mnichů …

Francouzi ani Britové neměli ani nemají k tédo dohodě vztah pokud nebyli popř. nejsou mnichy …

Lamalam

Mají k ní přibližně stejný vztah, jako většina Čechů k Antarktické smlouvě.

arygnoc

v británii 90% obyvateľstva o >Munich Agreement< nemá ani šajnu.
historicky k tomu nemajú dôvod, zo sttrany uk sa jednalo o logický a správnykrok, to iba my (česi, slováci) vnímame ako zradu.

petra15

Francouzi a Anglicané uzavreli kdysi dohodu o výmene mnichu za úcelem výuky jazyku(?) pokud se nepletu…ale to je jedno, já mám stejne vzdycky pravdu, a dnes mají názor, ze je to skoda papíru se s tím zabývat, né ?

petra15

jjj123456789
jsi trapný troll…vymen si avatar 🙂

jjj123456789

umíš něco jiného než hrdinně napadat diskutující s adminy za zadkem, samice tura domácího?

petra15

aha…tak ty nedás pokoj…:-)xD
a co je samice tura domácího ?