žolik

Jaký má vliv rezivění zemské kůry na bolestí zad.

Jaký má vliv rezivění zemské osy na bolesti zad..

Nejlepší odpověď
annas

Žolíku, nechápu, proč stále vkládáš otázky, které už byly položeny? Vypadá to, že otázku najdeš, pak ji jen překopíruješ a vložíš.

Zdroj: Jaky ma vliv rezaveni zemske osy na bolesti patere ?

Další odpovědi
quentos

tak kůry, nebo osy? Ale vono to je fuk, protože nereziví ani jedno z toho ;{)>

arygnoc

významný.

Z hlediska glaciologie přechází přes tvorbu porostu tropických pralesů do úbytku množství hvězdné hmoty, napáda intelekt trilobitů, žolíků a letní květeny, proměňuje zdroje energie z fosílnich na onkologické.

ale vedlejším efektem je bohužel bolest zad.
zejména toho, na koho bedrech to všechno je.

dudu

Jak je obecně známo, záda ve spodní části ztrácejí slušný pojem – možná by právě tam pomohla od bolesti pořádná placírka?!