Kryšpín

Jaký má účel vydaný kalendář s nacistickými pohlaváry, jsou to paměti varování nebo změna dějin?

Je skutečnost že v demokracii a dle Listiny každý může vyjadřovat svoje názory bez ohledu na hranice, ovšem trička hrnéčky s Hitlerem a podobné láhůtky jsem nepochopil, kam výrobci a prodejci mají nasměrováno.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to obyčejný byznys. Kdo si to koupí, může říct: koukejte, mám něco, co jen tak někdo nemá! Zajímavé, že hrnečky se Stalinem jsou OK.

Další odpovědi
briketka10

Jj můžeš pít kafíčko s Hitlera ..k tomu si zapálit doutníček..

Pepa25

Účelem vydávání podobných věcí je jen byznys.