moravan

Jaký má smysl na zdejších stránkách „bodování“ odpovědí, když to nic nevypovídá o jejich pravdivosti, přesnosti, atd.?

Jsem docela v šoku, jak „hvězdné“ hodnocení tu mají i „rádci“, kteří odpovídali mylně a bez znalosti tématu. Bůh suď z jakých pohnutek…

Nejlepší odpověď
led

V roku 2009, čase vzniku tejto stránky, zámer bodovania bolo dvihnutým palcom oceniť správne a užitočné odpovede. K tomu prislúchal aj „karierný“ postup užívateľov až po zlatých.
Ale ako to často býva, aj dobro sa v zlo časom obráti, ak vášne prevyšujú pravdu.

Další odpovědi
ten který je

Neberte to tak vážně,o nic v podstatě nejde.Ty Vaše odpovědi také nejsou zrovna na odborné výši.;-)

paul1

Mně se to líbí. A ještě – nic není dokonalé. Zdraví Moravan z Prostějova

Ametyst

Pokud se lidem nezavděčíte buď otázkou nebo odpovědí, udělal byste jim potom jako odpověď vyčerpávající rešerši? 🙂 Bodování je subjektivní, každý má jiný názor. Ostatně pravdy bývají ošklivé, ty se nebodují, ty nejsou moc populární.

df

Co čekat, když otázka co bude za několik miliard let s naší planetou a se sluncem je označena za dotaz+. Třešničkou na dortu byly do mrtě opalcované odpovědi šťastných vizionářů, vlastnících křišťálové koule, kteří se s námi podělili o své vize, nebo se odkazovali na jiné dokonalé bytosti, které ví, jak vznikl vesmír se sluncem a planetami , kdy to všechno zanikne a jak ten konec bude probíhat.

Kepler

Kolegyně led má pravdu, ne vždy jsou bodovány ty nejlepší odpovědi. Proto taky zdejší pravidla vyzývají, aby se uváděly odkazy. Tak se dají rozeznat opravdu užitečné odpovědi. Samozřejmě ne vždy je to možné, jsou tady diskuze názorové nebo jen tak pro zábavu a další. Taky hrají velkou roli vzájemná oblíbenost, sympatie, názorová shoda. Takže dobré odpovědi by měly být vyfutrovány i něčím víc, než vlastní přesvědčením, a sice citací odborníků.

aliendrone

HMM – a JAK by sis to představoval? Dokonce i kdyby provozovatel webu sebral a především ZAPLATIL celé týmy (na různé problematiky) odborných lektorů k hodnocení, tak ani to dokonale nezaručí, že odpovědi budou objektivně a SPRÁVNĚ hodnoceny.

Smysl to má, ne že ne. Jako v životě – pokud si něco myslí vícero jedinců, zpravdila to bývá pravda. Jistě, není to NUTNĚ pravda či nejlepší názor, ale orientačně to poslouží. lepší než drátem do oka. A to obzvláště za situace naprostého tápání či neznalosti, kdy jeden neví, jak se rozhodount.

S ohledem na povahu webu nemůžeš čekat zázraky, zkrátka za málo penízků je málo muziky. Chceš např. kvalitní právní radu? Vyplázni 5000 nebo víc právníkovi za hodinovou konzultaci NEBO ze zeptej zde ZDARMA.

Já jsem prozměnu celkem v šoku, když vidím jak moc se obecně rozmáhá tvůj přístup k věci. Nechápu tvoji logiku: „Jo pane Ferrari, tak já si tedy jednu vaši káru zdarma milostivě vezmu, ale jen když mi k domu přihodíte ještě 10 milionů!“ OPRAVDU čekáš, že spolek převážně laiků dokáže relevantně posuzovat kde co (ještě z vlastního volna a zadara)? A co třeba takhle hodinky s vodotryskem – nechceš? ;) :D :D

Drap

Bohužel, je to tak. Dnes už body opravdu nevypovídají o ničem.

nyjono

Smysl už žádný, pouze pro dobrý pocit obodovanéh.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.