dust8

Jaký má příroda systém v tom, že se každý narodí s jinak velkým přirozením, jež se u někoho vyvine a u jiného skoro nic?

Zdá se mi to fakt nefér. Proč má někdo dostatek a jiný strádá?

Odpovědi
elkon

Je to stejné, jako když má někdo výšku 150 cm a jiný třeba 180 cm. Nebo velikost nohy 39 a někdo 42. Nebo když má jedna žena poprsí trojky a jiná pětky.

zjentek

https://youtu­.be/0O1H0jcyN­sk?t=32 🤪

Dochy

Proč by měl někdo strádat. Vždyť i s malým kašpárkem..... Myslete si o mně co chcete 😉
Taky jsem měl období poměřování… ve všem… ale nějak jsem zjistil, že je to zkrátka o ničem. Už nemám potřebu řešit že něčí trenky jsou víc červené než moje. Jde jen o to jaký já mám pocit, když je nosím.

Kryšpín

Hlavně dámy nekomentovat velikost u pánů tvorstva na př. v malém městečku Choceň dáma se seznámila s cizincem šláhla mu do kalhot a komentovala, je malej cizinec se rozzuřil a začal dámu rdousit až upadla do mdlob poté spokojeně odešel. Dáma to přežila nyní je cizinec u soudu a hrozí mu 10 let a poté vyhoštění.
Tudíž dámy skoro všechno samec pán tvorstva přežije, ale komentovat, že ho má malej nebo neumí řídit může být katastrofa.