EliškaG

jaký krokoměr

chci začít s provozováním nording walkingu. Už jsem se rozhodla pro hole LEKI INSTRUCTOR. Chci si však k tomu koupit i krokoměr – můžete mi poradit jaký je dobrý aby se brzo neporouchal a měřil vcelku přesně. Jaké jsou kvalitní atd…
Doplňuji:
Bohužel takový mobil nevlastním.

Nejlepší odpověď
beer

Nejdříve se podívej, jestli tvůj mobil náhodou neobsahuje aplikaci Walkmeter, což je krokoměr. Pokud ne, do novějších mobilů s pohybovým čidlem se dá nainstalovat zdarma. Tím pádem nemusíš nic kupovat a postačí..
Doplňuji:
Krokoměr mám ve 4 roky starém telefonu SE, zkušenost s kupovanými proto nemám. Je jich na trhu celá řada, tady jsou krokoměry pro sportovní aktivity. Vyber nějaký podle vlastní představy a pak hledej tentýž ve srovnávači cen – možná bude jinde levnější:
http://www.in­sportline.cz/kro­komery?gclid=CLq­E_ceD4LMCFQNd3god­DjAAng

Další odpovědi
terry

Krokoměry mám 2.
Nemusíš kupovat nejdražší, ale nejlevnější určitě ne. Podobný jsem dostala a zasekává se. je velmi nepřesný. Co jsem před lety kupovala kolem 400 Kč je OK.