PlayStationa

Jaké koupit běžky?

Žádný závodní, ale nějaký aspoň trochu kvalitní, ať to frčí.

Odpovědi
LubosHa

Já mám dobré zkušenosti se značkou Rossignol, konkrétní produkt ti asi nedoporučím (potřeboval bych znát, kolik chceš dát,…), ale jakýkoliv alespoň trochu kompetentní sportovní obchod ti poradí na míru. Na Rossignoly se specializuje RadicalSport, když vlezeš na web, tak to ta mají rozdělený do několika kategorií a docela i slušně popsaný.

Zdroj: http://www.ra­dicalsport.cz/bez­ky/c-20/

Kelt

Toto je relativně levný sport, co se týká vybavení a dá se provozovat dlouhou dobu. Záleží samozřejmě na tvé fyzické kondici, kolik toho a v jakém terénu chceš najet, jakou techniku zvolíš – bruslení nebo klasiku. Zda budeš chtít jezdit ve stopě nebo mimo stopu. Záleží jaký jsi lyžař a pod. Nejde jen o běžky, lyže, ale také o vhodnou obuv, druh vázání – to souvisí s úrovní lyžaršké techniky, tyčky a případné oblečení. Aby investice nebyla zbytečná, doporučoval bych návštěvu nějakého sportovního centra a vypůjčit si po poradě s odborníkem různé typy a pak se rozhodnout sám.

Ex-pert

Já mám zkušenost se značkou Madshus a můžu jí určitě doporučit. Pořídil jsem si běžky Madshus Ultrasonic Classic, které byly rovnou s kvalitním vázáním a jezdí se mi na nich moc dobře.

Ještě jsem přemýšlel nad Sportenama, které jsem už taky měl, ale Madshusy jsou kvalitnější.

Zdroj: http://eshop.lyze-radotin.cz/bezecke-lyze/