Avatar uživatele
Kelt

Jaký konvertor použít, pokud chci formát wav přepsat na mp3?

I když mám diskovou mechaniku, jeden disk se mi nezaznamenal a po úpravě jsem ho získal ve formátu wav. Hledal jsem konvertor, kterým bych ho převedl na mp3 a našel jsem dva, které jsem si vyzkoušel. V prvním případě, se podařilo získat soubor, který byl asi poloviční, pokud jde o čas původní nahrávky. Ve druhém případě jsem sice získal celý soubor, ale byl to jiný než který jsem konvertoval Třeba soubory wma se konvertují na mp3 bez problémů a rychle. Hledám konvertor, který se dá snadno ovládat a je zdarma. Děkuji.

Zajímavá 0 před 199 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Existuje několik konvertorů dobře hodnocených uživateli, které by měly bez problémů převést formát wav na mp3. Tady jsou tři volby:

  1. „Freemake Audio Converter“: Mimo jiné podporuje formáty jako mp3, wav, wma, flac a další. Má snadné a intuitivní ovládání.
  2. „Switch Audio File Converter“: Podporuje více než 40 různých formátů a nabízí také možnost dávkové konverze.
  3. „Audacity“: Toto je populární volně dostupný program pro editaci zvuku, který také umožňuje konverzi souborů mezi různými formáty.

Všechny tyto programy jsou k dispozici zdarma pro osobní použití. Přesto byste si měl ověřit, jaký je ideální pro vaše potřeby a vyhovuje vašim představám o jednoduchosti ovládání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Pro převod jakýchkoli formátů lze použít např. šikovný program Format Factory. Otázka je torochu zmatená, nevím o žádném disku, který je ve formátu wav. A co má disková mechanika společného s formáty audio souborů? Mechanika je hardware,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek